Wydrukuj swój makijaż!

Drukarki 3D powoli opanowują każdą dziecinę naszego życia biznesowego i jednocześnie prywatnego. Co tym razem wymyślili producenci? Drukowanie użytkowe to priorytet wszystkich marek zajmującymi się drukowaniem 3D. Mają one coraz więcej zastosowań w naszej codzienności. Nowoczesne urządzenie jest stu procentowym wymysłem dla kobiet. Mink 3D to drukarka, która w bardzo szybkim czasie wydrukuje makijaż dla każdej pani.

Urządzenie jest bardzo małe i korzysta ze znanego już wszystkim oprogramowania. Pozwala na pobranie dowolnego koloru który znajdziemy w sieci i wydrukowanie go w różnej formie ? różu do policzków, cienia do powiem, tuszu do rzęs, a nawet szminki.

Kosmetyki powstają w różny sposób, mają różne ceny i różną jakość. Począwszy od tanich kosmetyków dostępnych w pierwszym lepszym sklepie, po pięknie opakowane i doskonale pachnące pomadki Chanel, Sephora i innych markach. Łączy je jednak to samo ograniczenie ? kolorystyczne. Większość popularnych marek inwestuje jedynie w najbardziej znane kolory, przez co nie znajdziemy na półkach tego wyszukanego. Za cień różowo-stalowy będziemy musiały zapłacić o wiele więcej.drukarka makijażu mink

Urządzenie Mink 3D drukujące makijaż stworzyła oczywiście kobieta, Grace Ghoi. Rynek kosmetyków zna bardzo dobrze i dlatego właśnie opracowała nową technikę wykonywania makijażu. Drukowanie kosmetyku w wybranym przez nas kolorze, kosztuje dokładnie tyle, ile kupienie go w supermarkecie. Z tym, że wybieramy dokładnie taki kolor jak nas interesuje.

Nowość ta skierowana jest do kobiet w wieku 12-21 lat. Takie, które nie posiadają makijażowych nawyków, ulubionych kolorów i eksperymentują. Bardzo wiele kobiet w tym wieku czerpie porady dotyczące makijażu z sieci. Bardzo łatwo więc pobierzemy wybrany przez nas kolor, znaleziony na stronie www. Robiąc makijaż korzystamy nie tylko ze stron, ale również z wielu blogów, YouTube oraz innych znanych serwisów z których pobierzemy kolor do naszej nowoczesnej drukarki.

Drukarka kosztuje obecnie mniej niż 200$ i dostępna jest na zagranicznym rynku. Więcej wraz z prezentacją znajdziesz na http://3dprintingindustry.com/2014/05/07/mink-makeup-3d-printer/