Kyocera Hydro Icon odporny na wodę.

Czego dzisiaj wymagamy od swojego telefonu? W dzisiejszych czasach wymagania użytkowników stale rosną. Nowoczesne telefony nie tylko dzwonią, ale również pomagają nam na korzystanie z różnych mediów, aplikacji oraz innych narzędzi. Ale to nie wszystko. Co z technicznymi wymogami? Czy nasze telefony są w stanie znieść wiele? Czy są odporne na wszelkie mechaniczne uszkodzenia jakie mogą nas spotkać? Zobaczmy jaką nowością technologiczną możemy się dzisiaj uraczyć.

Urządzenia mobilne co chwila zaskakują nas nowoczesnymi propozycjami. Niedawno mieliśmy przyjemność podziwiać nowoczesny telefon marki LG, która nie jest znana ze smartfonów nowej generacji. Sytuacja ma się jednak w niedługim czasie zmienić. Nie zapominajmy jednak o tym, że urządzenia mobilne cały czas się rozwijają. Firma LG jest zaraz za Samsungiem i Apple. Chiński producent postępuje coraz odważniej i co chwila zaskakuje nas swoimi propozycjami. Smartfon Kyocera zasługuje na uwagę. W dzisiejszych czasach zaczynamy coraz więcej wymagać od tego rodzaju sprzętów, które towarzyszą nam na co dzień. Zastanówmy się z jakich funkcji korzystamy w swoim telefonie.Kyocera Hydro Icon

Smartfon Hydro Icon ma doskonałą specyfikację, ale nie jest ona zachwycająca jeśli porównamy urządzenie do innych flagowych smartfonów. Bardzo dużym plusem jest odporność na wodę, która coraz częściej pojawia się w nowoczesnych telefonach. Nie tylko deszcze jest nieszkodliwy dla naszego urządzenia, ale również doskonale radzi sobie z zanurzeniem w wodzie. Nie straszny mu także kurz oraz wstrząsy. Użyto tutaj czterordzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon 400 o częstotliwości taktowania 1,2 GHz, wspierany pamięcią 1,5 GB RAM. System operacyjny to oczywiście Android 4.3 Jelly Bean.

8 GB pamięci wewnętrznej to nie tak mało jak nam się wydaje. Dodatkowo możemy ją rozszerzyć o dodatkowe 32 GB. Wbudowany 8-megapikselowy aparat fotograficzny z autofokusem. 3G, 4G, WiFi, GDS z A-GPS, microUSB oraz bardzo pojemna bateria 2000 mAh. Nowoczesny telefon waży 144 gramy i ma wymiary 132x65x11 mm.

Będziemy mieli możliwość go podziwiać 17 czerwca 2014 roku, kiedy pojawi się w zagranicznej ofercie Boost Mobile.