ASUS M32.

Model to typowy Desktop, wyposażony jest on w bardzo wysokiej jakości komponenty i elegancką obudowę. Nowy Asus to idealny sprzęt do zarządzania domowymi multimediami. Komputer świetnie radzi sobie z przechowywaniem danych i wykonywaniem prac obliczeniowych. Nowy model od firmy ASUS – M32 – został także odpowiednio skonfigurowany, by bez problemu mógł sprostać wszystkim podkładanym w nim wymaganiom, a jednocześnie mógł być dostępny w atrakcyjnej cenie. Głównymi elementami tego urządzenia jest, procesor Intel? Core? 4-tej generacji, który potrafi zapewnić bardzo płynną pracę w wielu programach jednocześnie. Do tego jest tu technologia SonicMaster oferująca wysoką jakość dźwięku oraz porty USB 3.0 umożliwiające niezwykle szybki transfer danych.ASUS_M32

A więc rozwijając wszystkie informację, które podaliśmy, stwierdzimy czy urządzenie rzeczywiście jest tak dobre, jak to sam producent twierdzi. A więc nowy komputer od ASUS-a o modelu M32, to urządzenie wyposażone w bardzo wydajny procesor Intel Core 4-tej generacji, pozwoli on na pewno na uzyskanie wysokich osiągów, które są niezbędne w codziennej pracy. A szczególnie przy jednoczesnym korzystaniu z kilku programów i aplikacji naraz. Użytkownicy przy zakupie tego modelu mogą sobie wybierać kartę graficzną NVIDIA GeForce bądź AMD Radeon, które obsłużą filmy HD i najnowsze tytuły gier. Desktop świetnie sprawdza się zarówno podczas korzystania z plików multimedialnych, jak i przy pracy obliczeniowej czy też biurowej. M32 przede wszystkim wyróżnia się stylowym designem i bardzo przemyślaną konstrukcją. Możemy tu znaleźć ergonomiczną obudowę, ułatwiającą dostęp do nagrywarki DVD i znajdujących się na przednim panelu portów i innych wlotów. A wśród nich znajdziemy porty typowe jako, USB 3.0, czytnik kart pamięci 6-w-1, porty dźwiękowe SonicMaster oraz ASUS AiCharger1. Ten ostatni na pewno zapewni szybsze ładowanie urządzeń mobilnych i nawet, gdy komputer jest wyłączony ? bardzo fajne rozwiązanie. Zastosowana w desktopie została także technologia minimalizująca hałas do poziomu poniżej 25dB. Czyli urządzenie jest czterokrotnie cichsze, niż komputery innych wiodących producentów. Kolejnym plusem modelu jest to, że temperatura na komponentach jest stale monitorowana i dzięki temu system w sposób bardzo inteligentny potrafi dostosować odpowiednią prędkość wentylatorów. Przekłada się to oczywiście na efektywne chłodzenie przy zachowaniu stałej kultury pracy.

W modelu M32 nie zabrakło na dzisiejsze standardy ekskluzywnej technologii SonicMaster. Dzięki systemowi MaxxAudio zapewniony mamy realistyczny i mocny dźwięk, który można śmiało porównać do przeżyć kinowych. Interfejs nowego ASUS jest to nowo zaprojektowany AudioWizard, który doskonale służy do regulacji ustawień dźwięku za pomocą pięciu trybów: muzyka, filmy, gra, nagrywanie głosu oraz przemówienie. Mamy tu oczywiście wbudowany port HDMI umożliwiający użytkownikom oglądanie zawartości na ekranie telewizora lub monitora. Z kolei dzięki 32GB miejsca na ASUS WebStorage (za darmo przez trzy lata) możemy pomieścić praktycznie wszystko. M32 ułatwia udostępnianie dokumentów, zdjęć, muzyki czy nawet filmów a korzystanie z nich jest bardzo proste, gdyż możemy ich użyć z dowolnego miejsca poprzez chmurę. Podsumowując ASUS M32 będzie dostępny od w Polsce w tym roku a jego cena detaliczna uzależniona jest od konfiguracji sprzętowej. Cena modelu dostępnego w Polsce będzie zaczynała się od ok. 1469 zł brutto. Model naprawdę wygląda apetycznie i po głębszym opisie modelu, śmiało można stwierdzić, że warto go zakupić.