Tak Apple kojarzy się tylko z drogimi urządzeniami i naprawami. Do tej pory na serwis firmy z logiem jabłka, stać było nie licznych. Jednak na terenie naszego kraju powstaje coraz więcej dobrych i tanich serwisów, które zajmą się naszym urządzeniem. Serwisy Apple, teraz dotarły do Szczecina i całego województwa Zachodniopomorskiego. Autoryzowany jest on przez MyApple. Firma posiada 8-letnie doświadczenie w naprawie wszelkiej elektroniki użytkowej i 5-letnie doświadczenie w dziedzinie serwisowania mobilnego sprzętu Apple. Każdego dnia firma zmaga się z dziesiątkami problemów swoich Klientów z różnymi urządzeniami z ,,jabłuszkiem na obudowie??. Naprawa rozbitych ekranów iPadów, zalanych iPhone?y i niewłączających się iPodów ? to żaden problem. Większość napraw wykonywanych jest na miejscu i na każdą jest półroczna gwarancja.

acsZ tego co udało się ustalić, to serwis cieszy się dużą popularnością i do tego jest rzetelną firmą certyfikowaną przez Krajowy Rejestr Długów. Serwis ten nawet brała udział w programie ,,Rzetelna Firma??. Posiada zaplecze technologiczne umożliwiające naprawy programowe i sprzętowe we wszystkich mobilnych urządzenia typu – Apple. To wszystko jest możliwe dzięki łatwemu dostępowi do zaplecza części zamiennych. Serwis Apple jest w stanie złożyć cały telefon iPhone, tablet iPad i odtwarzacz iPod od podstaw – od każdej zaślepki czy śrubki, po przez ramki, kończąc na obudowie i taśmie. Trzeba tu podkreślić, że firma dysponuje bogatymi kontaktami z dostawcami, a także spore zapasy umożliwiają zapewnienie swoim klientom możliwie szybką i skuteczną naprawę. Tutaj serwisanci sami są właścicielami urządzeń Apple, dlatego znają je doskonale. Wystarczy, że oddamy swój sprzęt w ręce profesjonalistów, zapaleńców czy nawet hobbystów dla których naprawa tego typu sprzętu to prawdziwa przyjemność, wyzwanie czy też frajda. Jak podaje serwis ich głównym zadaniem jest zobaczyć zadowolenie klienta z naprawionego sprzętu, który spisał już na straty.

Serwis posiada także odpowiednie kwalifikacje, sprzęt czy też zaplecze supportowe, dzięki któremu bezinwazyjnie otworzą każdy telefon, zdiagnozują usterkę i wymienią uszkodzone elementy. Potrafią naprawić produkty Apple po nieudanych próbach aktualizacji, modyfikacji czy nieumiejętnej ingerencji kolegów z konkurencji. Tutaj bogate doświadczenie czy też wiedza wielokrotnie wykorzystywana jest na łamach prasy branżowej w takich magazynach jak Mobility, Mobile Internet, Mobile Reseller, Twoja Komórka, iStyle Magazine, CHIP, PC Format. Jak widzimy serwis Apple rozwija się błyskawicznie, kładąc nacisk na wszystkich swoich klientów.

Z serwisów pogwarancyjnych można tu wymienić w szczególności Serwis Apple w Centrum Napraw Laptopów. Jedna z największych firm w Polsce zajmująca się elektroniką komputerową. Aktualną listę serwisów autoryzowanych znajdziesz na oficjalnej stronie Apple.