Najlepsze promocje komputerów z 2014 roku.

Jeśli potrzebujemy komputera do pracy biurowej, a właśnie planujemy zakup nowego sprzętu, który zapewni nam multimedialną rozrywkę przy tym, to dobrze gdy zapoznacie się Państwo z tym materiałem. Zachęcamy przede wszystkim do spojrzenia na promocje na laptopy i komputery typu All-In-One, które przygotowały sklepy tradycyjne czy też internetowe. Korzystając z nich można zaoszczędzić nawet ponad 800 zł.p1

  1. Komputer All-In-One Lenovo Essential C440 ? Jest to model, który posiada ogrom nowoczesnych możliwości przy jednoczesnej oszczędności miejsca potrzebnego na biurku. W urządzeniu tym znajdziemy internetową kamerę 720p HD z zaawansowaną funkcją YouCam. Mamy tu automatycznie poprawiającą ostrość twarzy i pozwalającą na dodawanie w obrazie różnorodnych kreskówkowych efektów. Co najważniejsze dla tego modelu, producent zadbał o zwiększoną ochronę wzroku użytkowników poprzez umieszczenie w sprzęcie funkcji dynamicznie regulowanej jasności matrycy, naprawdę fajna opcja. Najważniejsze parametry jednak komputera to matryca dotykowa, 21,5”, 1 920 x 1 080, system operacyjny Windows 8. Jest tu procesor Intel Pentium Dual Core G2030, 3 GHz oraz pamięć RAM – 4 GB. Do tego jest pamięć wbudowana – 500 GB porty USB 4 x 2.0, 2 x 3.0. Najniższą cenę za Lenovo Essential C440 spotkamy obecnie w sklepach internetowych. Zapłacimy tam średnio za niego 2 199 zł, czyli o prawie 720 zł taniej niż u innych sprzedawców.
  1. Laptop HP EliteBook 8470w ? modelzaawansowany, za jego wysoką wydajność pracy notebooka odpowiada procesor Intel Core i5-3360M taktowany z częstotliwością 2,8 Ghz. Wspomagany jest przez nową technologie Hyper-Threading i Turbo Boost. Pierwsza z wymienionych opcji sprawia, że możliwe jest jednoczesne wykonanie nawet dwukrotnie większej ilości zadań niż w procesorach jej nieposiadających! Z kolei ta druga potrafi zagwarantować najwyższą wydajność komponentu nawet, gdy jest on naprawdę mocno obciążony. Promocyjne ceny HP EliteBook 8470w można spotkać w sklepach pokroju Agito.pl. Cena, jaką należy zapłacić za omawiany notebook, to 3 859 zł. Czyli o 783 zł mniej niż u konkurencji.
  1. Laptop Apple MacBook Air ? Model skierowany do każdego szanującego się szefa firmy. Tutaj na błyszczącym, 11-calowym ekranie MacBooka Air wyświetlane jest nawet milion kolorów. Dzięki takiemu zabiegowi, nasz sprzęt jest przystosowany do oglądania obrazów na wyjątkowo wyrazistym i w pełni realistycznym ekranie. Dodatkowo nasz notebook posiada wsparcie dla swoich braci czyli iPhone’ów. Komputer w zestawie posiada zestaw słuchawkowy z pilotem i mikrofonem, co znacznie zwiększa frajdę z słuchania ulubionej muzyki. Ważna jest tu także niezmiernie i ,,super?? pojemna bateria, dzięki której można nieprzerwanie korzystać z Internetu nawet do 9 godzin. Model posiada także matryce dotykową, 11,6”, 1 366 x 768, system operacyjny – Mac OS X, procesor Intel Core i5, 1,3 GHz I pamięć RAM – 4 GB. Uzupełnieniem modelu jest pamięć wbudowana do 128 GB i porty USB – 2 x 3.0. Kupując omawiany model w Agito.pl zapłacimy za niego 4 152 zł. Oszczędzimy w tedy na tle konkurencji aż 488 zł.
  1. Ultrabook Sony VAIO SVP1321S2E – to z kolei niezmiernie lekki ale także bardzo wytrzymały ultrabook. Z tego co wiadomo to jego obudowę wykonano z węglowego włókna, które jest o 25% wytrzymalsze od aluminium i aż o 47% od niego lżejsze. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasz komputer waży jedynie 1,06 kg, co pozwala na bardzo komfortową pracę w podróży. Jednak kluczowe parametry, jakie posiada komputer, to matryca oczywiście dotykowa, 13,3”, 1 920 x 1 080, system operacyjny Windows 8, procesor – Intel Core i5-4200U, 1,6 GHz, pamięć RAM 4 GB oraz pamięć wbudowana, która wynosi 120 GB. Mamy tu jeszcze porty USB – 2 x 3.0. W sklepie kurtmedia.pl model Sony VAIO kosztuje 3 858,87 zł. Jest to prawie o 440 zł mniej niż w innych sklepach.